من و کتاب: فروشگاه اینرنتی کتاب
من و کتاب: خرید اینرنتی کتاب

بررسی و خرید کتاب با تخفیف در فروشگاه اینترنتی من و کتاب

نحوه پرداخت وجه سفارش چگونه است؟

درحال حاضر پرداخت وجه سفارش از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت و با استفاده از کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است. توجه داشته باشید چنانچه پرداخت وجه ناموفق باشد اما مبلغی از حساب شما کسر گردد، حداکثر ظرف مدت 72 ساعت از طرف بانک مقصد به حساب شما واریز خواهد شد

نحوه ارسال سفارشات چگونه است؟

برای دریافت سفارش خود می توانید از سه روش ممکن یکی را انتخاب نمایید.

روش اول- پست سفارشی

درصورت انتخاب این روش بسته سفارش شما در مدت 7 الی 10 روز پس از تحویل به اداره پست به دستتان خواهد رسید. این روش هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

روش دوم-پست پیشتاز

این روش نسبت به روش اول سرعت بیشتر و البته هزینه بالاتری دارد. در صورت انتخاب این روش بسته سفارشات شما در مدت 2 الی 4 روز کاری پس از تحویل آن به اداره پست به دستتان خواهد رسید.

لازم به توضیح است که هزینه های پستی بر اساس تعرفه های اعلام شده از سوی اداره پست محاسبه و اخذ می گردد.

چگونه از بیشترین تخفیف بهره مند شوم؟

در حال حاضر حداقل تخفیف ارائه شده برای تمامی عناوین موجود، 8 درصد است. برای بهره مندی از تخفیف بیشتر (که در مناسبت های مختلف، جشنواره های فروش، فروش های استانی و... اعلام می شوند) و همچنین تخفیفات متعلق به مشتریان طبقه بندی شده، می توانید در سایت عضو شده و از امکان اطلاع رسانی برای تخفیفات بیشتر برخوردار شوید.

به عنوان مثال با تکمیل کردن اطلاعات کاربری خود میتوانید از 7 درصد تخفیف بیشتر برخوردار شوید.

در حال حاضر چه نوع کتاب هایی و به چه تعداد در سایت عرضه شده اند؟

هم اینک بیش از 40000 عنوان کتاب از ناشران برتر کشور که در  70موضوع طبقه بندی شده اند، در سایت عرضه می شوند. البته روزانه عناوین جدیدی به این تعداد افزوده می شود. برای اطلاع از عناوین جدید می توانید در وب سایت عضو شوید و خبرنامه های مربوطه را دنبال کنید.

من یک ناشر هستم. چطور می توانم با "من و کتاب" همکاری کنم؟

فروشگاه آنلاین من و کتاب آماده همکاری گسترده با ناشران محترم است. شما می توانید اطلاعات کاملتر را در اینجا مشاهده کنید.

من یک مؤلف (مترجم) هستم. چگونه می توانم با "من و کتاب" همکاری کنم؟

شما می توانید اطلاعات کاملی را درباره همکاری با ما در اینجا مشاهده کنید.

آیا امکان پیگیری سفارش، برای من وجود دارد؟

بله. شما می توانید با ورود به پنل کاربری خود به وضعیت سفارشات، سفارش های قبلی خود، اطلاعات شخصی، لیست های شخصی، کتاب های مورد علاقه و... دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید نسبت به مشاهده وضعیت مالی، پرداخت ها، شارژ آنلاین و حواله ای حساب کاربری خود، اقدام کنید.

هنگام ثبت نام، شهرستان (ویا شهر) محل سکونت من در لیست انتخاب وجود ندارد، تکلیف من چیست؟

در صورتی که شهرستان و یا شهر محل سکونت شما در لیست انتخابی صفحه ثبت نام وجود ندارد، کافیست این موضوع را به ما اطلاع دهید. کارشناسان فنی ما در اسرع وقت نسبت به رفع مورد اقدام خواهند کرد. برای اطلاع از راه های ارتباط با ما اینجا را ببینید.