من و کتاب: فروشگاه اینرنتی کتاب
من و کتاب: خرید اینرنتی کتاب

بررسی و خرید کتاب با تخفیف در فروشگاه اینترنتی من و کتاب

توسعه روزافزون ابزارها و خدمات مبتنی بر دانش و فناوری، راه حل های جدیدی پیش روی همگان باز کرده است. امروزه فرهنگها بسیار به فناوری های رایج در خود وابسته شده اند. زمان بسیار اندک است و کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. باید ظهور اینترنت را یکی از مهمترین وجوه پیشرفت تکنولوژی دانست.

شاید روزی خرید کردن از اینترنت برای خیلی از ما متصور نبود و یا در زمره کارهای بسیار لوکس قرار می گرفت. اما برای فرزندان امروز جهان قبلی (بدون اینترنت و مزایای آن) جای خوبی برای زندگی نبوده است.

بستر اینترنت فرصتی را برای همگان فراهم کرده تا ازاتلاف وقت و انرژی (و در واقع پول) در صف های خرید بازارهای سنتی و خرید کردن از میان انتخاب های محدود، دوری گزینند. مشتریان امروزه به دنبال حق انتخاب بیشتر، قیمت پایین تر، کیفیت بالاتر محصولات و سرعت عمل بیشتر فروشندگان، هستند. از این رو روز به روز به تعداد افرادی که خرید از اینترنت را باصرفه تر، دقیق تر، عادلانه تر و سریعتر میدانند، افزوده می شود.

فروشگاه اینترنتی من و کتاب چیست؟

من و کتاب یک فروشگاه آنلاین کتاب است. این مجموعه به همت تعدادی از جوانان با انگیزه برای تحقق ایده توزیع عادلانه کتاب در کشور راه اندازی گردید. ما افتخار می کنیم که حدود 25000 عنوان کتاب را در 60 موضوع مختلف به صورت دسترسی آنلاین و با تخفیفات قابل توجه و تحویل در محل مورد نظر خواننده در اختیار او قرار می دهیم.

محدوه جغرافیایی فعالیت ما کجاست؟

ما درمن و کتاب هیچ گونه محدودیت جغرافیایی برای فعالیت های خود قائل نیستیم. ما اعتقاد داریم تمامی افراد در هر شرایط زمانی و مکانی می توانند بهترین خدمات را دریافت کنند چون شایسته آن هستند. بنابر این شما می توانید درهر کجای ایران که هستید به انبوه مشتریان من و کتاب بپیوندید و از خدمات ما استفاده کنید. درحال حاضر مشتریان ما در تمامی استانهای کشور حضور دارند و ما افتخار خدمت رسانی به آنها را داریم.و به زودی امکان دسترسی هموطنانمان به کتابهای من و کتاب در خارج از کشور نیز فراهم خواهد شد.

مشتریان ما چه کسانی هستند؟

با توجه به تعدد زیاد عناوین کتابها و تنوع موضوعی آنها هر فردی که در کشور عزیزمان ایران زندگی می کند(و به زودی ایرانیان در خارج از کشور) اعم از خردسال و کودک و نوجوان و جوان و بزرگسال ، زن یا مرد ، متاهل یا مجرد و با هر میزان تحصیلاتی می تواند از کتابهای من و کتاب استفاده کند.

هدف ما چیست؟

ما به دنبال ارائه و انجام ایده های نو در زمینه توزیع کتاب و محصولات فرهنگی در کشور هستیم تا از این رهگذر سهم کوچکی در اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی کشورمان داشته باشیم.

دیدگاه ما در مورد مشتریانمان چیست؟

دیدگاه ما در من و کتاب این است که باید به مشتری احترام گذاشت زیرا بزرگترین سرمایه هر کسب و کاری مشتریان آن هستند. ما اعتقاد داریم شرکت ها دو دسته هستند: دسته اول آنهایی که سخت کار میکنند تا از مشتری پول بیشتری دریافت کنند و دسته دوم آنهایی که سخت کار می کنند تا مشتری پول کمتری بپردازد، ما از دسته دوم هستیم. در این راستا تمامی ابزارها و امکانات ممکن را بخدمت گرفته ایم و از هرگونه انتقاد، نظر و پیشنهادی که ما در رسیدن به اهداف و دیدگاهمان یاری کند صمیمانه استقبال می کنیم.

ارزشهای ما کدامند؟

یکپارچه گی خدمات

پایبندی به اصول و روشها

همکاری صمیمانه

شفافیت و در دسترس بودن امور

احترام به خواسته مشتری