من و کتاب: فروشگاه اینرنتی کتاب
من و کتاب: خرید اینرنتی کتاب

 

 لیست های پیشنهادی یکی دیگر از امکانات فروشگاه اینترنتی من و کتاب برای کاربران است تا بتوانند نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و آنها را برای انتخاب کتاب های خوب یاری کنند. و البته از تجربیات دیگران نیز بهره مند شوند.

با استفاده از لیست های پیشنهادی شما میتوانید لیست های مورد علاقه خود را تعریف و به دیگران معرفی کنید. مثلا اگر در موضوع رمان خارجی تعدادی کتاب خوب خوانده اید میتوانید آنها را در قالب یک لیست به دیگران معرف کنید. تا آنها هم از خواندن کتاب های خوبی که شما خوانده اید، لذت ببرند.

در ادامه با نحوه تعریف یک لیست پیشنهادی آشنا میشویم.

قبل از هر چیز در نظر داشته باشید که امکان ارسال و به اشتراک گذاری ویدئو تنها برای اعضای فروشگاه اینترنتی من و کتاب فراهم است. در صورتی که هنوز به جمع اعضای من و کتاب نپیوسته اید از اینجا اقدام کنید.

1- ابتدا به صفحه اطلاعات کتاب مورد نظر خود رفته و از قسمت لیستهای پیشنهادی بر روی دکمه ایجاد لیست کلیک نمایید.
تعریف یک لیست پیشنهادی از کتاب های مورد علاقه

2-  سپس شما وارد صفحه ایجاد لیست در پنل کاربری خود خواهید شد.

 در صورتی که قبلا لیستی ایجاد نکرده باشید فرم زیر را مشاهده خواهید کرد. ابتدا باید یک لیست ایجاد کنید. برای این منظور کافیست عنوان لیست و توصیف مختصری از آن را وارد کرده و بر روی دکمه "ثبت اطلاعات" کلیک نمایید. با این کار لیست شما ایجاد میشود و میتوانید عناوین دلخواه خود را به آن اضافه کنید.

ثبت لیست اختصاصی برای فروشگاه اینترنتی من و کتاب

 در صورتی که قبلا لیستی ایجاد کرده باشید (و البته پس از ایجاد لیست در مرحله قبل) فرم زیر را مشاهده خواهید کرد. در بخش لیست های شما میتوانید لیست مورد نظر خود، که میخواهید عنوان جدیدی به آن اضافه کنید را انتخاب کنید. توضیح مختصری راجع به کتاب انتخابی خود بدهید و دکمه ثبت اطلاعات را بزنید. در صورتی که بخواهید میتوانید لیست جدید در قسمت "تعریف / ویرایش لیست" ایجاد کنید و همین مراحل را طی نمایید.

ثبت عناوین در لیست اختصاصی فروشگاه اینترنتی من و کتاب

 3- پس از ثبت اطلاعات لیست شما با عناوین درونش نمایش می یابد.

مشاهده لیست ایجاد شده

 پس از این لیست شما در صفحات کتاب ها به نام خودتان نمایش می باید و دیگر کاربران میتوانند از آن بهره مند شوند.

نمایش لیست پیشنهادی کاربران