من و کتاب: فروشگاه اینرنتی کتاب
من و کتاب: خرید اینرنتی کتاب
سرویس اشتراک گذاری ویدئو در فروشگاه من و کتاب


من و کتاب به عنوان سرویس دهنده ای پیشرو در زمینه توزیع کتاب در کشور، این افتخار را دارد تا خدمات نوینی را جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان به ایشان ارائه کند.ما در فروشگاه من و کتاب می کوشیم مشکلات و موانع موجود بر سر راه یک خرید اینترنتی خوب را برای مشتریان برطرف کنیم.
یقینا داشتن اطلاعات کافی در مورد محصول مورد نظر- که مشتری قصد خرید آن را دارد - می تواند کمک شایانی برای انتخاب بهترین محصول باشد. یکی از درخواست های مشتریان برای رسیدن به این هدف امکان مشاهده و بررسی بصری محصول قبل از خرید نهایی است.در این راستا فروشگاه اینترنتی من و کتاب امکان به اشتراک گذری تجربیات مشتریان خود را به صورت ویدئویی، برای ایشان فراهم نموده است.
هم اینک مشتریان فروشگاه اینترنتی من و کتاب میتوانند از تجربیات، بررسی ها و توصیه های خود فیلم تهیه کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند. برای این منظور کافیست تا تجربیات خود از خرید کتاب، خواندن کتاب، معرفی کتاب، نقد و بررسی کتاب و هر نوع اطلاعاتی که بتواند به دیگران برای انتخاب کتاب خوب کمک کند، فیلم هایی تهیه کرده و به اشتراک بگذارید. 

 راهنمای زیر برای کمک به شما در آموزش نحوه به اشتراک گذاری فیلم های خود، تهیه شده است.

 قبل از هر چیز در نظر داشته باشید که امکان ارسال و به اشتراک گذاری ویدئو تنها برای اعضای فروشگاه اینترنتی من و کتاب فراهم است. در صورتی که هنوز به جمع اعضای من و کتاب نپیوسته اید از  اینجا اقدام کنید.

 1- ابتدا به صفحه اطلاعات کتاب مورد نظر خود رفته و از قسمت ویدئوها بر روی دکمه ارسال ویدئو کلیک نمایید.

انتخاب کتاب جهت ارسال ویدئو

 2- سپس وارد پنل کاربری خود خواهید شد. در فرم ارسال ویدئو باید عنوان ویدئو را وارد نمایید. وارد کردن توضیحات به صورت دلخواه است و اجباری نیست. سپس فایل خود را با استفاده از دکمه Browse انتخاب کنید.

فرم ارسال ویدئو فروشگاه اینترنتی من و کتاب

 3- پس از آن باید تا ارسال کامل فایل خود منتظر بمانید.

درحال ارسال ویدئو برای فروشگاه من و کتاب

4- هنگامی که ارسال فایل با موفقیت به پایان برسد پیغام مناسب را دریافت میکنید. حال کمی باید منتظر بمانید تا ویدئوی شما پردازش شده، محتوای آن تایید شود و در سایت نمایش یابد.

ارسال موفقیت آمیز ویدئو

 از اینکه با ارسال ویدئو های باکیفیت و پر محتوا دیگران را در انتخاب کتاب خوب یاری میکنید از شما کمال تشکر را داریم.

نکاتی درباره ارسال ویدئو:

  1. حتما ویدئوی خود را به صورت افقی تهیه کنید تا به بهترین شکل در سایت نمایش یابد. 
  2. درحال حاضر تنها ویدئوهایی با حجم 30 مگابایت قابلیت ارسال و نمایش در سایت را دارند. 
  3. ویدئوی ارسالی شما میتواند هر جنبه ای از کتاب را دربر بگیرد. مثلا توصیف فیزیکی، توصیف محتوا، نظرات و تجربیات شخصی و هر مطلبی که بتواند به دیگران برای انتخاب کتاب کمک نماید. 
  4. ویدئوهای ارسالی شما در سایت من و کتاب با نام خودتان منتشر خواهد شد.