من و کتاب: فروشگاه اینرنتی کتاب
من و کتاب: خرید اینرنتی کتاب

بررسی و خرید کتاب با تخفیف در فروشگاه اینترنتی من و کتاب

سیاست manoketab.com در مورد مشتریان و کاربران چیست؟

Manoketab.com برای حریم خصوصی کاربران و مشتریان خود احترام قائل است و از آن حفاظت می کند. ما تمام فن آوری های ممکن و در دسترس را به خدمت گرفته ایم تا تعهد خود، به حفظ حریم خصوصی شما را اجرا کنیم. استفاده شما از manoketab.com متضمن رضایت شما از آن است.

Manoketab.com برای ارائه خدمات بهتر به کاربران و مشتریان خود گاهی از آنها درخواست وارد کردن اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی و... را می کند. Manoketab.com ممکن است از علایق و رفتارهای کاربر در وب سایت خود اطلاعاتی را جمع آوری نماید و برای ارائه خدمات بهتر و کسب رضایتمندی بیشتر مشتری از آنها استفاده کند. به عنوان مثال کاربران می توانند با ثبت علایق خود در پروفایل کاربری نسبت به دریافت اطلاعات مرتبط –جشنواره ها، رویدادها، فروشهای ویژه، اطلاع رسانی- اعلام رضایت کنند.

Manoketab.com ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. Manoketab.com هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

Manoketab.com همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی Manoketab.com و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

چنانچه تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های Manoketab.com ندارید، می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

Manoketab.com برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

تنها مرجع رسمی ارتباط با مشتریان وب سایت رسمی فروشگاه به نشانی www.manoketab.com است. ما غیر از کانالهای ارتباطی مشخص شده در وب سایت www.manoketab.com از هیچ طریق دیگری، هیچ نوع درخواستی را برای مشتریان خود ارسال نمی کنیم. هرگونه وبلاگ، وب سایت های فرعی، شناسه های برنامه های ارتباطی آنلاین، صفحات اجتماعی و شماره پیامک تنها در صورت معرفی شدن در پایگاه اینترنتی رسمی ما مورد تأیید هستند. Manoketab.com مسئولیتی در قبال کانال های تأیید نشده ارتباطی ندارد.